Evert Taube 4 st litografier

Evert Taube 4 st litografier
Evert Taube 4 st litografier
Evert Taube 4 st litografier
Evert Taube 4 st litografier

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EVERT TAUBE (1890-1976): (4) "Låt mig vara - ensam fågel", signerad Evert Taube i blyerts, färglitografier, bladstorlek ca 60x45 cm

Oramade, samtliga med fuktskada i marginalen (nedre hörn)

476387

2017-08-01