Evert Taube 4 st litografier
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EVERT TAUBE (1890-1976): (4) "Låt mig vara - ensam fågel", signerad Evert Taube i blyerts, färglitografier, bladstorlek ca 60x45 cm
Oramade, samtliga med fuktskada i marginalen (nedre hörn)
476387
2017-08-01