Trågsoffa
2017-08-01
476390
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
TRÅGSOFFA, 18/1900-tal, gustaviansk stil, lösa textilklädda plymåer, delvis träskuren dekor, sitthöjd ca 45, 200x80 cm
Renoverad, kompletterad, visst slitage