Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFA, oscariansk, 1860/70-tal, skuren dekor, svänga former, klädd i textil "English Wild Flowers" från Warner Collection, sitthöjd ca 46, 225x80 cm
Bruksslitage, vissa skador
476391
2017-08-01
Gör en kostnadsfri värdering här