Soffa oscariansk

Soffa oscariansk
Soffa oscariansk
Soffa oscariansk
Soffa oscariansk
Soffa oscariansk
Soffa oscariansk
Soffa oscariansk
Soffa oscariansk

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, oscariansk, 1860/70-tal, skuren dekor, svänga former, klädd i textil "English Wild Flowers" från Warner Collection, sitthöjd ca 46, 225x80 cm

Bruksslitage, vissa skador

476391

2017-08-01