Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft, antikbehandlat trä, överskåp med vitrindörrar, delbart, höjd ca 202, 107x43 cm

Smärre slitage

476402

2017-08-01