Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIVBORD, teak, 1960-tal, lådor samt bokhylledel, höjd ca 75, 120x62 cm
Visst slitage
476406
2017-08-01
Gör en kostnadsfri värdering här