Sam Larsson fåtöljer

Sam Larsson fåtöljer
Sam Larsson fåtöljer
Sam Larsson fåtöljer
Sam Larsson fåtöljer
Sam Larsson fåtöljer
Sam Larsson fåtöljer
Sam Larsson fåtöljer
Sam Larsson fåtöljer

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SAM LARSSON, Dux, 1 par fåtöljer, stålrör med stoppad klädsel, etikettmärkta "Dux", sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage, vissa skador

476407

2017-08-01