Sybord 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SYBORD, valnöt, 1800-talets andra hälft, bordsskiva med broderi, höjd ca 79, 70x56 cm, nyckel finns

Fanérskador, renoverad fanér, sannolikt tidigare med glasskiva

476412

2017-08-01