Carl Bucherer herrarmbandsur
Klubbat för:
1 200 SEK
1 000 SEK
CARL BUCHERER, armbandsur, stål, 1930/40-tal, manuellt uppdrag (formverk), plexiglas, länk i stål (ej original), diameter 22 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej för funktionen, skadad urtavla samt glas ålderrelaterat bruksslitage
476436
2017-08-02