Urna Empire

Urna Empire
Urna Empire
Urna Empire
Urna Empire
Urna Empire
Urna Empire
Urna Empire
Urna Empire
Urna Empire
Urna Empire

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

URNA, porslin, 1800-talets första hälft, Empire, med hänklar, dekor i guld av bård med ekollon, höjd ca 25 cm

Lagning, sprickor

476450

2017-08-02