Kabaré Davenport Sommar

Kabaré Davenport Sommar
Kabaré Davenport Sommar
Kabaré Davenport Sommar
Kabaré Davenport Sommar
Kabaré Davenport Sommar
Kabaré Davenport Sommar
Kabaré Davenport Sommar
Kabaré Davenport Sommar
Kabaré Davenport Sommar
Kabaré Davenport Sommar

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KABARÉ, 3 dlr., flintgods, England, 1800-talets första hälft, Davenport, dekor av landskapsscener i underglasyrblått, lockknopp i form av plym, stämpelmärkt med tillverkare, längd ca 27-36 cm

Ej komplett, invändiga missfärgningar, krackeleringar

476477

2017-08-02