Ljusstakar 1800-tal

Ljusstakar 1800-tal
Ljusstakar 1800-tal
Ljusstakar 1800-tal
Ljusstakar 1800-tal
Ljusstakar 1800-tal
Ljusstakar 1800-tal
Ljusstakar 1800-tal
Ljusstakar 1800-tal
Ljusstakar 1800-tal
Ljusstakar 1800-tal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, ett par, trä, 1800-tal, eklektisk stil, skuren dekor, förgyllda, höjd ca 33 cm

En pigg saknas, lagningar, färgbortfall

476485

2017-08-02