Wilton Motley oljemålning

Wilton Motley oljemålning
Wilton Motley oljemålning
Wilton Motley oljemålning
Wilton Motley oljemålning
Wilton Motley oljemålning
Wilton Motley oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WILTON MOTLEY, (18/1900-tal): Kustmotiv, signerad, olja på duk, 50x75 cm

dukhål

476490

2017-08-02