Stig Lindberg vas i fajans

Stig Lindberg vas i fajans
Stig Lindberg vas i fajans
Stig Lindberg vas i fajans
Stig Lindberg vas i fajans
Stig Lindberg vas i fajans
Stig Lindberg vas i fajans
Stig Lindberg vas i fajans
Stig Lindberg vas i fajans

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STIG LINDBERG (1916-1982), vas, Gustavsberg, fajans, målad dekor i svart vitt och gult, märkt med Gustavsbergs studiohand samt SWEDEN och numrerad, höjd 43 cm

krackeleringar

476507

2017-08-02