Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STIG LINDBERG (1916-1982), vas, Gustavsberg, fajans, målad dekor i svart vitt och gult, märkt med Gustavsbergs studiohand samt SWEDEN och numrerad, höjd 43 cm
krackeleringar
476507
2017-08-02
Gör en kostnadsfri värdering här