Anders Monsen Askevold
Klubbat för:
8 000 SEK
Arviointi
12 000 SEK
Kuvaus
ANDERS MONSEN ASKEVOLD (Norge 1834-1900): Sommarlandskap, signerad och
daterad A Askevold 1887, olja på duk, 52x68 cm
Kuntoraportti
476525
Päivämäärä:
2017-08-02