Anders Monsen Askevold

Anders Monsen Askevold
Anders Monsen Askevold
Anders Monsen Askevold
Anders Monsen Askevold
Anders Monsen Askevold
Anders Monsen Askevold

Klubbat för:

8 000 SEK

Arviointi

12 000 SEK

Kuvaus

ANDERS MONSEN ASKEVOLD (Norge 1834-1900): Sommarlandskap, signerad och
daterad A Askevold 1887, olja på duk, 52x68 cm

Kuntoraportti

476525

Päivämäärä:

2017-08-02