Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DRYCKESHORN, 1800-talets slut, nyrenässans, bärande figur i form av vildman, på locket satyr, nysilver samt horn, höjd ca 73 cm.
Något ostadig, visst slitage.
476531
2017-08-02
Gör en kostnadsfri värdering här