Vas jugend

Vas jugend
Vas jugend
Vas jugend
Vas jugend
Vas jugend
Vas jugend
Vas jugend
Vas jugend

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VAS, jugend, delvis försilvrad mässing med dekor av blommor, stämplad C.G.H, Malmö, höjd 35 cm

Lagningar, gravyr, bucklor

476532

2017-08-02