Johan Fredrik Isberg akvareller

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHAN FREDRIK ISBERG (1846-1904): 2 st, "Solna" samt "Djurgårdsbron", monogramsignerade, akvareller, 15,5x10 cm

476533

2017-08-02