Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft, övre del med glasdörrar, nedre delen med skurna jaktmotiv på dörrarna, fanerad ek, höjd ca 200, bredd 117 cm.

Slitage.

476539

2017-08-03