Bert-Håge Häverö

Bert-Håge Häverö
Bert-Håge Häverö
Bert-Håge Häverö
Bert-Håge Häverö
Bert-Håge Häverö
Bert-Håge Häverö

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): "Vy mot Nationalmuseum", signerad och daterad Bert Håge Häverö 1973, olja på duk, ca 70x150 cm

476544

2017-08-03