Glasservis Kosta Odelberg Junior
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KOSTA, "Odelberg Junior", glasservis, 26 dlr, 1900-tal, slipad och graverad dekor av fasetter och romber samt förgylld dekor, bestående av: 2 vinglas, 6 selterglas, 4+5+6 starkvinsglas, 2 whisky, karaff med propp
Medföljande: 4 vinglas med mindre/ otydlig fotnagg, 3 vinglas med fotnaggm 1+2 starkvinsglas med fotnagg, 1+2 starkvinsglas med kantnagg
476557
2017-08-03