Glasservis Kosta Odelberg Junior

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KOSTA, "Odelberg Junior", glasservis, 26 dlr, 1900-tal, slipad och graverad dekor av fasetter och romber samt förgylld dekor, bestående av: 2 vinglas, 6 selterglas, 4+5+6 starkvinsglas, 2 whisky, karaff med propp

Medföljande: 4 vinglas med mindre/ otydlig fotnagg, 3 vinglas med fotnaggm 1+2 starkvinsglas med fotnagg, 1+2 starkvinsglas med kantnagg

476557

2017-08-03