Isaac Perlmutter oljemålning

Isaac Perlmutter oljemålning
Isaac Perlmutter oljemålning
Isaac Perlmutter oljemålning
Isaac Perlmutter oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ISAAC PERLMUTTER (1866-1932): Mansporträtt, signerad och daterad 1892, akvarell, ca 12x12 cm

476559

2017-08-03