Taklampa bukett

Taklampa bukett
Taklampa bukett
Taklampa bukett
Taklampa bukett
Taklampa bukett
Taklampa bukett
Taklampa bukett
Taklampa bukett
Taklampa bukett
Taklampa bukett

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSKRONA, metall, 1900-talets senare del, bukettformad med 8 stearinljusformade glödlampshållare, höjd ca 60, diameter 80 cm

Visst slitage, ljushållare med skador

476574

2017-08-03