Arkivskåp

Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARKIVSKÅP, 1920/30-tal, rulljalusi med bakomvarande schatull samt hyllor, höjd ca 76, 92x36 cm

Visst slitage

476575

2017-08-03