Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARKIVSKÅP, 1920/30-tal, rulljalusi med bakomvarande schatull samt hyllor, höjd ca 76, 92x36 cm
Visst slitage
476575
2017-08-03
Gör en kostnadsfri värdering här