Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, porträtt av yngling, 1500-tal, Italien, sannolikt venetiansk skola, antaglingen beskuren, olja på duk uppsatt på pannå, ca 44 x 32 cm.

Lagningar, retuscher, mindre färgbortfall och krackelyr.

476588

2017-08-03