Staffan Östlund olja

Staffan Östlund olja
Staffan Östlund olja
Staffan Östlund olja
Staffan Östlund olja
Staffan Östlund olja
Staffan Östlund olja

Klubbat för:

7 200 SEK

4 000 SEK

STAFFAN ÖSTLUND (1924-2007): Komposition, olja på duk 70x135 cm, monogramsignerad

476601

2017-08-03