Gustav Rudberg motiv från Hven

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): Motiv från Hven, signerad Rudberg, olja på duk, ca 60x105 cm

476614

2017-08-03