Bordslur
Vollendet
2017-08-03
476624
| Höchstes Gebot | 1 600 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
BORDSLUR för radio, Sterling baby, 1920-tal, svartlackerad plåt, höjd ca 46 cm.
Fattas ett av fästena där luren möter ställningen, bruks och åldersrelaterat slitage