Teddybjörnar

Teddybjörnar
Teddybjörnar
Teddybjörnar
Teddybjörnar
Teddybjörnar
Teddybjörnar
Teddybjörnar
Teddybjörnar
Teddybjörnar
Teddybjörnar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TEDDYBJÖRNAR (7) m m bl a Steiff, 1900-talets första hälft, textila material, stoppade med halm, höjd mellan 12 - 73 cm.

Alla ej kompletta, bruks och åldersrelaterat slitage.

476640

2017-08-03