Berndt Helleberg träsnitt

Berndt Helleberg träsnitt
Berndt Helleberg träsnitt
Berndt Helleberg träsnitt
Berndt Helleberg träsnitt
Berndt Helleberg träsnitt
Berndt Helleberg träsnitt
Berndt Helleberg träsnitt
Berndt Helleberg träsnitt

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERNDT HELLEBERG (1920-2008) (2) landskap, signerade och daterade -53 resp -52, ett numrerat 2/25, träsnitt, 10,5x37,5 resp 13,5x24 cm

476658

2017-08-04