Taklampa 1960-tal

Taklampa 1960-tal
Taklampa 1960-tal
Taklampa 1960-tal
Taklampa 1960-tal
Taklampa 1960-tal
Taklampa 1960-tal

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ROBERT HAUSSMAN, Swiss Lamps international, taklampa "Lichtstruktur", 1960-tal, stomme i förkromad metall samt plast, 19 klädlampshållare, höjd ca 70, diameter 80 cm

Visst slitage

476661

2017-08-04