Flintlåspistoler

Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FLINTLÅSPISTOLER 1 par, brittiska, omkring 1800 signerade Thomas, avskruvbara pipor, längd 16 cm

skruvar saknas, skador

476674

2017-08-04