Värja

Värja
Värja
Värja
Värja
Värja
Värja

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VÄRJA, svensk, 1800-talets första hälft, klinga med Carl XIV Johans och kronprins Oscars namnchiffer, fäste i förgylld mässing, kavelplattor i pärlemor, längd 96 cm

slitage

476680

2017-08-04