Stadsvapen

Stadsvapen
Stadsvapen
Stadsvapen
Stadsvapen
Stadsvapen
Stadsvapen

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOCKHOLMS STADSVAPEN, S:t Erik, 1900-talets första hälft, sköld i bemålat gjutjärn med vred, ca 29 x 19 cm.

Rostangrepp, bruks och åldersrelaterat slitage.

476682

2017-08-04