Stolar palisander Mogens Kold 4+2 stkn
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
STOLAR, 6 st varav 2 st med karm, palisander, 1960-tal, Mogens Kold, Danmark, 1 stol brickmärkt, höjd ca 77,5, sitthöjd 44 cm
CITES-intyg medföljer
Bruksslitage, klädsel/stoppning saknas
476700
2017-08-04