Stolar palisander Mogens Kold 4+2 stkn

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STOLAR, 6 st varav 2 st med karm, palisander, 1960-tal, Mogens Kold, Danmark, 1 stol brickmärkt, höjd ca 77,5, sitthöjd 44 cm

CITES-intyg medföljer

Bruksslitage, klädsel/stoppning saknas

476700

2017-08-04