Kai Kristiansen soffbord
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KAI KRISTIANSEN, soffbord, palisander, 1960-tal, palisander/palisanderfaner, 2 utdragbara skivor, märkt Danish Furniture makers, höjd 47, 147-247 x 59 cm
CITES-intyg medföljer
Smärre slitage
476702
2017-08-04