Kai Kristiansen soffbord

Kai Kristiansen soffbord
Kai Kristiansen soffbord
Kai Kristiansen soffbord
Kai Kristiansen soffbord
Kai Kristiansen soffbord
Kai Kristiansen soffbord
Kai Kristiansen soffbord
Kai Kristiansen soffbord
Kai Kristiansen soffbord
Kai Kristiansen soffbord

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KAI KRISTIANSEN, soffbord, palisander, 1960-tal, palisander/palisanderfaner, 2 utdragbara skivor, märkt Danish Furniture makers, höjd 47, 147-247 x 59 cm

CITES-intyg medföljer

Smärre slitage

476702

2017-08-04