Koppartunna

Koppartunna
Koppartunna
Koppartunna
Koppartunna
Koppartunna
Koppartunna
Koppartunna
Koppartunna
Koppartunna
Koppartunna

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KOPPARTUNNA, omkring 1900, hänklar i mässing, höjd ca 40, diameter 47 cm

Slitage, bucklor, hål i botten

476705

2017-08-06