Ivan Constantin oljemålning
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 500 SEK
IVAN CONSTANTIN (född 1895-?): Porträtt av Mina Danielsson fru till Gottfrid Danielsson, grundare av Danielssons karamellfabrik, signerad och daterad 25, olja på duk, ca 90x73 cm, ramens yttermått 115x95 cm
476711
2017-08-04