Bordslampa med prismor
2017-08-04
476712
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1800-talets andra hälft, 2 ljuspunkter, olikslipade prismor, förgylld metall, höjd ca 57 cm
Omarbetad, saknar prismor