Acke Oldenburg

Acke Oldenburg
Acke Oldenburg
Acke Oldenburg
Acke Oldenburg
Acke Oldenburg
Acke Oldenburg

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ACKE OLDENBURG (1923-2005): Komposition, blandteknik på tjock gipsrelief, signerad Acke O, ca 48x24, tjocklek 3 cm

Vissa repor

476715

2017-08-04