Petter Pettersson akvarell

Petter Pettersson akvarell
Petter Pettersson akvarell
Petter Pettersson akvarell
Petter Pettersson akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PETTER PETTERSSON (född 1942): Ansikte, signerad Petter Pettersson, akvarell, bladmått ca 44x33 cm

476717

2017-08-04