Dyrlund sideboard

Dyrlund sideboard
Dyrlund sideboard
Dyrlund sideboard
Dyrlund sideboard
Dyrlund sideboard
Dyrlund sideboard
Dyrlund sideboard
Dyrlund sideboard

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

DYRLUND, Danmark, 1900-talets andra hälft, sideboard i palisanderfanér med rullklaffsdörrar, på hjultrissor, höjd ca 64, 120x52 cm

CITES-intyg medföljer

Visst slitage

476727

2017-08-04