Sigvard Bernadotte blandteknik
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIGVARD BERNADOTTE (1907-2002): "Konstruktion", signerad och daterad Sigvard Bernadotte -97, dedikation atergo "Gunvor och Love med tack och tillgivenhet - Sigvard - Marianne", blandteknik, ca 32x25 cm
476728
2017-08-04