Sigvard Bernadotte blandteknik

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIGVARD BERNADOTTE (1907-2002): "Konstruktion", signerad och daterad Sigvard Bernadotte -97, dedikation atergo "Gunvor och Love med tack och tillgivenhet - Sigvard - Marianne", blandteknik, ca 32x25 cm

476728

2017-08-04