Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÖRFADERSPORTRÄTT, ett par, bemålat lergods samt textil, Kina, 1800-talets slut, i form av dockor, längd ca 24 resp. 22 cm
Slitage, visst färgbortfall, sprickor, kläderna med skador
476732
2017-08-06
Gör en kostnadsfri värdering här