Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, Läsko, 3 dlr, 1900-talets senare del, benställning i förkromad metall, höjd ca 38, 55x40 cm
Smärre slitage
476734
2017-08-04
Gör en kostnadsfri värdering här