Soffbord Läsko

Soffbord Läsko
Soffbord Läsko
Soffbord Läsko
Soffbord Läsko
Soffbord Läsko
Soffbord Läsko
Soffbord Läsko
Soffbord Läsko
Soffbord Läsko
Soffbord Läsko

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, Läsko, 3 dlr, 1900-talets senare del, benställning i förkromad metall, höjd ca 38, 55x40 cm

Smärre slitage

476734

2017-08-04