Litografiskt tryck

Litografiskt tryck
Litografiskt tryck
Litografiskt tryck
Litografiskt tryck

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LITOGRAFISKT TRYCK, 2 st, 1800-taletds andra hälft, "Le Frere de Lorezzo lui rend fes Titres et fes Biens" samt "Lorezzo recoit la Visite de fon Frere", litografiskt tryck, förgyllda ramar, tryckmått ca 33x42,5 cm

Smärre fläckar

476735

2017-08-04