Litografiskt tryck
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LITOGRAFISKT TRYCK, 2 st, 1800-taletds andra hälft, "Le Frere de Lorezzo lui rend fes Titres et fes Biens" samt "Lorezzo recoit la Visite de fon Frere", litografiskt tryck, förgyllda ramar, tryckmått ca 33x42,5 cm
Smärre fläckar
476735
2017-08-04