Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BJÖRN LÖWGREN (född 1947): Figurkomposition, signerad och daterad Björn Löwgren 2010, blyerts, ca 59x71 cm
476771
2017-08-05
Gör en kostnadsfri värdering här