Björn Löwgren blyerts

Björn Löwgren blyerts
Björn Löwgren blyerts

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BJÖRN LÖWGREN (född 1947): Figurkomposition, signerad och daterad Björn Löwgren 2010, blyerts, ca 59x71 cm

476771

2017-08-05