Tävlingscykel Super Record Gios Torino

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

TÄVLINGSCYKEL, "Super Record", aluminium, Italien, 1970-tal, Gios Torino, total längd ca 160 cm

Slitage

476778

2017-08-05